«Не покидайте нас, будь ласка», – донецькі пенсіонери
21.04.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--072b0957316c009d5a2462280607c7678f919b69/2016-04-21747_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-04-21747_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-04-21747_0_orig.png)
На адресу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова прийшов лист від пенсіонерів, які проживають у Ленінському районі Донецька. «Ми, жителі нашого міста Донецька, від щирого серця дякуємо за вашу допомогу, за те, що ви нас підтримуєте, не даєте нам впасти. Ми, пенсіонери з низькими пенсіями, не вижили б із такими високими цінами, а багато хто пережив дві війни. Так що для нас ваша допомога дуже багато означає… не покидайте нас, будь ласка», – пишуть вони.