Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Наступного тижня Штаб Ріната Ахметова доставить у «сіру зону» понад 3 000 наборів виживання

19.04.2018

Наступного тижня бригади мобільного видавання Гуманітарного штабу доставлять продукти для 13 населених пунктів «сірої зони». Набори виживання отримають жителі Ясинуватського та Мар'їнського районів.

Допомогу отримають і жителі напівзруйнованого села Георгіївка, що неподалік від Мар'їнки. Тут постійно чути гуркіт обстрілів, від вибухів руйнуються будівлі. Будинок Інни, мешканки Георгіївки, теж частково зачепило – вибуховою хвилею перекосило одну зі стін. Сама Інна та її маленька донька дивом залишилися живі, снаряд розірвався поруч з їхнім будинком.

«Вся земля тряслася. Від вибуху почала відходити стіна будинку, вся полопалася... Жахіття... Тепер щойно чути постріл – донька тремтить. Просить відвезти її туди, де не стріляють», – розповідає Інна.

Але виїхати вони не можуть, в селі живуть літні батьки Інни. А виживати в Георгіївці важко.

«Ми взагалі нікому не потрібні, забуте село, повністю забуте. Багато людей без роботи, зараз нереально кудись піти влаштуватися», – зітхає Інна.

Інна теж не може знайти роботу. Живе на допомогу, яку отримує як мати-одиначка. Виживає, як багато хто в Георгіївці, завдяки продуктам, які доставляє Гуманітарний штаб.

«Як почалися бойові дії – Рінат Ахметов почав допомагати нам. Знаю, що він багатьом діткам допомагає, які хворіють часто, і ліками, і всім. Велике дякую цій людині», – каже Інна.

Одне з найважливіших завдань Штабу Ріната Ахметова – не допустити гуманітарної катастрофи на Донбасі. Лише наступного тижня бригади мобільного видавання доставлять в «сіру зону» понад три тисячі наборів виживання, призначених для найбільш нужденних.