Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

На порталі «Сирітству – ні!» з’явилися нові анкети

02.08.2017

Служба у справах дітей Сумської обласної держадміністрації надіслала на портал «Сирітству – ні!» нові анкети дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У нашій базі даних з’явилася інформація про 12 дівчаток та хлопчиків. Це діти віком від 1 до 17 років. Частина з них зараз виховується в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а частина – у закладах інтернатного типу. Тому радимо користувачам порталу звертати увагу на графу «Форма влаштування» в анкетах.
 

Крім того, надійшла інформація й про влаштування дітей із Сумщини в сім’ї: лічильник на головній сторінці порталу додав ще 12 хлопчиків та дівчаток, які отримали шанс на щасливе майбутнє.

Вчергове нагадаємо, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.

Більш детальну інформацію про дітей можна отримати від спеціалістів служби у справах дітей, але вона надається тільки кандидатам в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки чи батьки-вихователі. Телефон Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації: (0542) 77-52-82.

Може, анкета саме вашої дитини з’явилася на порталі «Сирітству – ні!» сьогодні? Перевірте.