Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

На порталі «Сирітству – ні!» розміщене відео першої частини тренінгу Любові Лоріашвілі

19.01.2017

У кінці минулого року Фонд Ріната Ахметова в рамках програми «Сирітству – ні!» провів у Києві тренінг для прийомних батьків та батьків-вихователів. Захід був присвячений навчанню в школі та взаємодії.

Провідний спеціаліст київського центру соціальних служб, психолог Любов Лоріашвілі розповіла про етапи розвитку дітей, їхні вольові якості, складнощі, з якими діти зіштовхуються в процесі навчання, а також про способи їх подолання. Експерт Фонду відповіла на найбільш актуальне запитання: «Чому діти не хочуть вчитися: лінь це чи страх?». Батьки почули й цінні поради спеціаліста щодо того, як допомогти їхнім синам і донькам подолати проблеми в навчанні.

Тоді ми повідомляли, що проводилася відеозйомка цього тренінгу.

Сьогодні на порталі «Сирітству – ні!» в розділі «Тренінги» з’явилася перша відеочастина тренінгу Любові Лоріашвілі. Протягом кількох наступних тижнів буде додано ще три частини.

Тема першої частини – «Розвиток дітей. Особливості віку». Прийомні батьки та батьки-вихователі поділилися одне з одним своїми практичними спостереженнями щодо характерних особливостей дітей за такими віковими періодами: від 0 до 1 року, від 1 до 6, від 6 до 12, від 12 до 18. Тож запрошуємо віртуально долучитися до наших «батьківських зборів».
 

Сподіваємося, що користувачам порталу «Сирітству – ні!» цей відеотренінг буде корисним і допоможе знайти відповіді на актуальні питання: «Чому діти не хочуть вчитися? Як їх мотивувати?».