Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Ми привезли нові історії з Черкащини

19.11.2019

 

Знімальна група програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» відвідала п’ять дитячих закладів Черкащини

Спеціалісти програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» щойно повернулися з чергового відрядження. Для майбутніх батьків  ми привезли історії дітей-сиріт Черкаської області.

Ми почули багато нових історій, зробили фото- та відеозйомку  майже 70 дітлахів різного віку.

13 з них стали героями нових коротких відеороликів, які з’являться на наших ресурсах незабаром. 

Наша команда працювала у п’яти дитячих закладах разом із спеціалістом Черкаської служби у справах дітей. Вже три роки поспіль Юніана Івашина допомагає програмі «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!». 

«У нас на обліку  приблизно до 500 діток, і ця кількість  майже однакова вже декілька років, – коментує в. о. начальника Черкаської служби у справах дітей Юніана Юріївна. – Загалом 91% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Черкаської області, залучені до сімейних форм виховання. За 10 місяців 2019 року усиновлено  29 дітей, 147 – влаштовані  під опіку, 74 дитини – влаштовані  у ДБСТ. Треба додати, що у цьому році ДБСТ та прийомних сімей побільшало, зокрема з’явилися сім нових ДБСТ та вісім прийомних сімей».

Отже, слідкуйте за новими анкетами та історіями дітей на нашому порталі та  сторінці у Facebook. Також будуть оновлені світлини в анкетах, що вже є на сайті. До речі, наразі на порталі  є майже 180 анкет маленьких черкащан.

 Можливо, дитина, яку ви хотіли б усиновити, живе саме на Черкащині та дуже чекає на вас!