«Ми дуже потребуємо вашої допомоги», – лист із Новоазовського району
24.05.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--67c5051f2ed98a8540f13dc54b66c827bf5839f3/2017-05-27069_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-05-27069_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-05-27069_0_orig.png)
Такий лист ми отримали від жительки Новоазовського району Донецької області, у який раніше гуманітарну допомогу доставляла мобільна бригада Штабу Ріната Ахметова. З 28 лютого роботу Штабу на непідконтрольній території Донецької області заблоковано. І жителі цього району більше не можуть отримувати життєво необхідну допомогу.