Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова та Радіо «Свобода» об’єднали зусилля у збиранні історій про війну

06.10.2022

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова та Радіо «Свобода» об’єднали свої зусилля задля того, щоби більше людей у всьому світі дізналося про історії мирних мешканців України, які стали жертвами або свідками війни. 

Музей «Голоси Мирних» — це наймасштабніший у світі архів історій мирних людей, які постраждали від війни. Наразі його архів вже налічує понад 40 тисяч історій з перших вуст, які було зібрано з 2014 року.

Місія Музею — збирати, організовувати та ділитися історіями мирних жителів України для кращого розуміння життя в умовах війни заради кращого майбутнього. Музей прагне створити достовірне джерело інформації про життя Мирних в умовах війни. А ще — бути психотерапевтичним проектом для мешканців України, які пережили травму війни, адже вони мають змогу розділити свій біль, розповідаючи свої історії. 

Місія Радіо «Свобода» полягає у просуванні демократичних цінностей та інститутів, а також прав людини шляхом звернення до аудиторії тих країн, в яких свобода преси обмежена владою або наразі ще не стала нормою суспільного життя. У тому числі, служба збирає історії мирних людей, які постраждали від війни Росії в Україні. Тож об’єднання зусиль у рамках інформаційного партнерства має підсилити спільну місію проєктів.

Кожна історія важлива. Розкажіть свою! Поділитися історією можна так:

— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів долучитися;
— скористайтеся чат-ботом t.me/civilvoicesmuseum_bot у Telegram;
— відвідайте портал Музею https://civilvoicesmuseum.org/ та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
— зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001