«Мій мирний дім» – малюнок із Донбасу
16.12.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZjVzAxY21Wb2JIQXhNMko0ZVROelluQjFaell6ZW5KdmVUUTRkeTlsTWprek5qaG1OMkU0WVRKalltWTJOV1UxTXpWaE5URXpaR0UyTVRkbE9EWTFNbUU0WlRRMFpEaGxNVE5tTmpVNE5USXlZemxtTmpWa01UZGpZak0zQmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKYmFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaU1qQXhOeTB4TWkweU9USXdOMTh3WDI5eWFXY3VhbkJuSWpzZ1ptbHNaVzVoYldVcVBWVlVSaTA0SnljeU1ERTNMVEV5TFRJNU1qQTNYekJmYjNKcFp5NXFjR2NHT3daVU9oRmpiMjUwWlc1MFgzUjVjR1ZKSWc5cGJXRm5aUzlxY0dWbkJqc0dWQT09IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMDowMjowOS45NDNaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--64cd14a536a39926d21e48797c82d85ce16465d8/2017-12-29207_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-12-29207_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-12-29207_0_orig.jpg)
З 2014 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова надає допомогу мирним жителям Донбасу, які змушені проживати в зоні воєнного конфлікту. В одному з напрямків роботи Штабу – «Ліки дітям», Гумштаб допомагає дітям, які проживають на непідконтрольній Україні території Донбасу, а також дітям сімей-переселенців, які виїхали на мирні території Донецької та Луганської областей. Видавання ліків відбувається в аптеках Краматорська, Маріуполя і Бахмута.
Нещодавно в Гуманітарний штаб Ріната Ахметова прислали дитячий малюнок від Мілани з Донецької області. Дівчинка мріє, щоб на Донбасі був мир, і вона поїхала на море. У Мілани є проблеми зі здоров'ям. Вона отримує допомогу за проектом «Ліки дітям».