Мешканці Сумщини продовжують отримувати допомогу від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZhbWx6WW5JMmRYbHlOR2R3Y3premFXWnlhR1U1TW5Kak5qSm5iQzlpT1RBd05XUmxaR00zTmpnd05ESXlOemN4WkRFd01tWTNOMlV4WVRFd1pXTTBaRGt5TmpSbFpHVmxNak0wWWprNE9HVmxNak0yWWpJME5HVmtOR1F3QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKbGFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaWNHaHZkRzlmTWpBeU15MHdNUzB5TTE4d09TMDFPQzB4T1M1cWNHY2lPeUJtYVd4bGJtRnRaU285VlZSR0xUZ25KM0JvYjNSdlh6SXdNak10TURFdE1qTmZNRGt0TlRndE1Ua3VhbkJuQmpzR1ZEb1JZMjl1ZEdWdWRGOTBlWEJsU1NJUGFXMWhaMlV2YW5CbFp3WTdCbFE9IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMDoyNjozMy43MDVaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--b1fd4658cc474e6e97d604959cbecd4a6bcd5ae2/photo_2023-01-23_09-58-19.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2023-01-23_09-58-19.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2023-01-23_09-58-19.jpg)
Фонд Ріната Ахметова продовжує підтримувати мешканців Сумщини, які ледь не кожного дня піддаються ворожим обстрілам. Нещодавно партія гуманітарної допомоги надійшла до Лебединської громади, де видача продуктових наборів від Фонду триває і сьогодні.
Для переселенців та місцевих жителів, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, було направлено майже дві тисячі продовольчих наборів. До їхнього складу увійшли продукти першої потреби: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.
Загалом Фонд уже передав до Сумської області понад 14 тисяч продуктових наборів. Усього з 24 лютого 2022 року для мешканців України буде передано 800 тисяч наборів із продуктами харчування від Фонду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2