Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мешканці прифронтової Великої Новосілки отримали допомогу від Фонду Ріната Ахметова

20.09.2023

Велика Новосілка — селище у Волноваському районі, жителям якого передав продуктові набори Фонд Ріната Ахметова. Ще на початку літа за цей населений пункт точилися запеклі бої. Війна й досі — дуже близько звідси.

Купити продукти місцевим мешканцям дуже важко, адже ситуація із постачанням у регіоні складна. Тому гуманітарна допомога є не тільки підтримкою, а й основою для виживання.

«Я спостерігала за тим, як Рінат Ахметов допомагав людям ще до війни. Тим, кому це було потрібно тоді. Ми ж тоді нічого не потребували, в нас все було. І думала, яке щастя, що є такі добрі люди. А коли це торкнулося нас… Ми вижити без цієї допомоги просто не зможемо. Величезне спасибі йому», — говорить місцева мешканка.

«Дякую Рінату Ахметову. І ще тим людям, які під цими обстрілами їздять і допомагають», — зазначає ще одна жителька Великої Новосілки.

У кожному наборі — продукти першої необхідності: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, соняшникова олія, тушковане м‘ясо, паштет і печиво.

З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 285 тисяч продуктових наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».