Мешканці міста-героя Охтирки отримали велику партію гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--f11ad1b058541acf50bf27324a263c9e4e20d97e/photo_2022-10-07_10-01-16%20(2).jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-10-07_10-01-16+%25282%2529.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-10-07_10-01-16%2520%25282%2529.jpg)
Місто-герой Охтирка на Сумщині прийняло на себе одні з перших ударів ворога. Незважаючи на значні руйнування та складну гуманітарну ситуацію, місто допомагає не лише своїм мешканцям, а й багатьом переселенцям. Фонд Ріната Ахметова системно доставляє до Охтирки гуманітарні вантажі.
Днями до міста надійшла чергова партія допомоги від Фонду — 3600 наборів із найнеобхіднішими продуктами харчування. Дві великі вантажівки із продуктовими наборами привезли до Охтирки бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова. Продукти отримали люди з найуразливіших категорій населення.
Завдяки скоординованій роботі Фонду Ріната Ахметова та міської адміністрації Охтирки була можливість видати продуктові набори та надати допомогу не лише мешканцям і переселенцям, які знайшли прихисток у місті, а й деяким жителям Охтирського району, що звернулися по допомогу.
У кожен набор увійшли поживні та ситні продукти харчування: макаронні вироби, цукор, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.
Усього для мешканців України у 2022 році буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України.