Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мешканці міста-героя Охтирки отримали велику партію гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова

07.10.2022

Місто-герой Охтирка на Сумщині прийняло на себе одні з перших ударів ворога. Незважаючи на значні руйнування та складну гуманітарну ситуацію, місто допомагає не лише своїм мешканцям, а й багатьом переселенцям. Фонд Ріната Ахметова системно доставляє до Охтирки гуманітарні вантажі. 

Днями до міста надійшла чергова партія допомоги від Фонду — 3600 наборів із найнеобхіднішими продуктами харчування. Дві великі вантажівки із продуктовими наборами привезли до Охтирки бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова. Продукти отримали люди з найуразливіших категорій населення.

Завдяки скоординованій роботі Фонду Ріната Ахметова та міської адміністрації Охтирки була можливість видати продуктові набори та надати допомогу не лише мешканцям і переселенцям, які знайшли прихисток у місті, а й деяким жителям Охтирського району, що звернулися по допомогу. 

У кожен набор увійшли поживні та ситні продукти харчування: макаронні вироби, цукор, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво. 

Усього для мешканців України у 2022 році буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». 

З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України.