Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мешканці Костянтинівки на Донеччині почали отримувати продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова

27.10.2023

У прифронтовому місті Костянтинівка Донецької області почалася видача гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова. Набори із харчовими продуктами першої необхідності насамперед отримують місцеві жителі з інвалідністю, для яких ця підтримка є надважливою.

Фонд передав до цього населеного пункту 4 тисячі продуктових наборів. У складі кожного — макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, соняшникова олія, тушковане м‘ясо, паштет і печиво. Це суттєва допомога людям, які живуть близько до лінії фронту.

З початку повномасштабної війни Фонд спрямував понад 299 тисяч продуктових наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU