Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мешканці Білицького Донецької області продовжують отримувати допомогу від Фонду Ріната Ахметова

10.02.2024

Видача продуктової допомоги триває у Білицькому. Насамперед продуктові набори призначені для багатодітних родин та сімей, у яких є діти з інвалідністю. Фонд Ріната Ахметова передав до цього міста Донецької області 2 тисячі наборів із продуктами найпершої необхідності.

У складі кожного набору — цукор, сіль, борошно, крупа, макаронні вироби, печиво, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет і соняшникова олія. Ця допомога важлива для людей, які живуть у прифронтовій області і дуже гостро відчувають вплив війни.

З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 328 тисяч наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU