Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мешканці Бахмутського району отримали від Фонду Ріната Ахметова гуманітарні набори з таблетками для знезараження води

06.02.2023

Бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова передали нову партію допомоги для жителів Донецької області. Майже 4 тисячі продуктових наборів було доставлено до населених пунктів Бахмутського району, де наразі спостерігається складна гуманітарна ситуація.

Окрім наборів із продуктами першої необхідності, мешканці Соледарської та Званівської громад отримали таблетки для знезараження води — завдяки ним можна отримати чисту питну воду в будь-яких умовах без використання електроенергії. Частина продовольчої підтримки також була направлена для жителів Сіверська.

До складу продуктових наборів увійшли: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Загалом від початку повномасштабної війни Фонд передав понад 162 тисячі наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

Усього з 24 лютого 2022 року для мешканців України буде передано 800 тисяч наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2