Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Мер Охтирки розповів про отриману містом допомогу від Фонду Ріната Ахметова

12.11.2022

Охтирка стала ще одним містом, куди бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова нещодавно доставили гуманітарну допомогу. Завдяки скоординованій роботі Фонду та міської адміністрації продуктові набори отримали переселенці та найуразливіші категорії жителів громади.

Окрім місцевих жителів, особисто подякувати Фонду за роботу завітав і міський голова Охтирки Павло Кузьменко. Каже, що про діяльність Фонду в місті чують не вперше.

«Прийшов подякувати Фонду Рінату Ахметова, який привіз майже чотири тисячі продуктових наборів до нашого міста. У цих наборах є все те, що потрібно людям для того, щоби хоч трішки відчувати себе захищеними. Щиро дякую за цю нелегку працю!», — каже Охтирський міський голова.

Теплі слова сказала й місцева мешканка Марія, яка отримала гуманітарний набір від Фонду.

«Рінату Леонідовичу хочу сказати велике "дякую". За його щиру душу та велику доброзичливість. Усього найкращого йому за те, що допомагає людям», — зізналася жінка.

Усього для мешканців України у 2022 році буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2