Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Мені полегшало морально і фізично»: 79-річна постраждала від обстрілу мешканка Дніпропетровщини пройшла курс реабілітації від Фонду Ріната Ахметова

06.11.2023

Любов Синельникова мешкає у Підгородному Дніпропетровської області. 3 червня цього року 79-річна жінка перебувала вдома, коли поруч влучила ракета. Любов Никифорівна вижила дивом, отримала травми та поранення голови, руки й плеча. Нещодавно жінка пройшла курс реабілітації, забезпечений Фондом Ріната Ахметова, у санаторії на Закарпатті.

«Про те, що Фонд допомагає людям, я знала давно. Колеги сина дізналися, що його мама постраждала, і звернулися за допомогою. Мені запропонували оздоровлення. Це було настільки неочікувано... Аж на серці легше. Це єдиний, хто відгукнувся на мою біду», — ділиться жінка.

Людмила Никифорівна працювала вчителькою — тому в Підгородному її знали всі. Коли сталася біда, учні передали один одному: «Никифорівна загинула». Ледь жива жінка, ще не отримавши медичну допомогу, телефонувала учням та заспокоювала — жива.

«Учні злетілися одразу. Людей було дуже багато. Усі відгукнулися. Вони мені кажуть: тепер живіть до 100 років», — ділиться пані Людмила.

Жінка радіє одному — у момент вибуху її сина, онуки та невістки не було в квартирі. Сама вона спочатку не надала значення своєму пораненню в голову, але на другий день стало зле. Лікар сказав, що це — наслідки контузії, які не пройдуть швидко. До того ж у голові досі залишаються дрібні уламки скла. Реабілітація допомогла пані Людмилі почуватися краще.

«У санаторії я трошки відійшла і морально, і фізично. Дуже задоволена процедурами, ставленням. Я дуже вдячна Фонду Ріната Ахметова за те, що допомогли. Це подарунок», — каже жінка.

У рамках програми «Лікування та реабілітація поранених дорослих» Фонд надає допомогу мешканцям України, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів житлових районів: це лікування, реабілітація, психологічна допомога тощо.

Якщо вам чи тим, кого ви знаєте, потрібна допомога, пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU або телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 509 001 (лінія працює з понеділка по п’ятницю).