Майже півсотні нових анкет дітей поповнили базу порталу «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова
24.04.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--37e169cf90e3687908896186a570918107fba29e/iblock-48d-48d3e22fbd69cc7d6035d4c17eeda244.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-48d-48d3e22fbd69cc7d6035d4c17eeda244.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-48d-48d3e22fbd69cc7d6035d4c17eeda244.jpg)
Спеціалісти Служби у справах дітей Житомирської обласної держадміністрації та Служби у справах дітей Хмельницької обласної держадміністрації надіслали на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова майже півсотні нових анкет хлопчиків і дівчаток, яким потрібні родинний затишок та батьківська любов.
Вік дітей – від 1 до 17 років. Частина з них нині виховується в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а частина – у закладах інтернатного типу. Тому радимо користувачам порталу звертати увагу на графу «Форма влаштування» в анкетах.
Якщо ви готові стати батьками дітям, анкети яких ми розмістили в базі «Сирітству – ні!», звертайтеся до спеціалістів служб у справах дітей.
Телефон Служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації: (041) 247-10-97.
Телефон Служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації: (038) 279-41-43.
Крім того, надійшла інформація про влаштування в родини ще шістьох хлопчиків і дівчаток. Тепер лічильник на головній сторінці нашого Інтернет-ресурсу показує 9050 дітей, які знайшли своїх мам і тат з допомогою порталу «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова.
Повідомимо також, що зараз опрацьовуються фото діток із Луганщини. Незабаром вони будуть розміщені в базі порталу.
Тож слідкуйте за новинами на сайті та в соціальній мережі Facebook.
![](/ckeditor_assets/old_site/19051/24042018.jpg)
Вік дітей – від 1 до 17 років. Частина з них нині виховується в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а частина – у закладах інтернатного типу. Тому радимо користувачам порталу звертати увагу на графу «Форма влаштування» в анкетах.
Якщо ви готові стати батьками дітям, анкети яких ми розмістили в базі «Сирітству – ні!», звертайтеся до спеціалістів служб у справах дітей.
Телефон Служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації: (041) 247-10-97.
Телефон Служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації: (038) 279-41-43.
Крім того, надійшла інформація про влаштування в родини ще шістьох хлопчиків і дівчаток. Тепер лічильник на головній сторінці нашого Інтернет-ресурсу показує 9050 дітей, які знайшли своїх мам і тат з допомогою порталу «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова.
Повідомимо також, що зараз опрацьовуються фото діток із Луганщини. Незабаром вони будуть розміщені в базі порталу.
Тож слідкуйте за новинами на сайті та в соціальній мережі Facebook.