Майже 100 000 новорічних подарунків уже роздав дітям штаб Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--452ff699c7ceeeb77bbfd16e3acc7959d36c5d24/5051_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%225051_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%275051_0_orig.jpg)
Гуманітарний штаб Ріната Ахметова й далі видає новорічні подарунки для дітей. Станом на 5 січня, 98 102 дитини з Донецької та Луганської областей вже отримали солодощі та сувеніри.
Роздавання йде повним ходом. На склади «Донбас Арени» та Маріуполя вже завезено 244 тисячі подарункових наборів. Це 86% від запланованих 285 тисяч новорічних подарунків, які отримають діти Донбасу від штабу Ахметова. Постачання триває щодня.
Нагадаємо, що видавання новорічних подарунків організовано для двох категорій: для найменших і для дітей старшого віку. Малюки до 6 років отримають цукерки, календарі від ФК «Шахтар» та футбольні м’ячі. Для тих, хто старший (від 7 до 17 років), набори додатково укомплектовані фірмовими шапками й шарфами ФК «Шахтар».
Подарунки для дітей, крім Донбас Арени, можна отримати в точках видавання гуманітарної допомоги штабу в Донецьку, Єнакієвому, Ясинуватій, Шахтарську, Харцизьку, Іловайську, Моспиному, Докучаєвську, Старобешевому, Комсомольському, Сніжному, Миронівці, Кіровському, Горлівці, Торезі, Зугресі, Жданівці, Ровеньках, Краснодоні, Свердловську, Сєвєродонецьку. Треба зазначити, що отримати новорічні подарунки від штабу можуть і діти-переселенці в Маріуполі, Кураховому, Святогірську, Попасній, Щасті.
Щоб отримати подарунок, необхідно мати із собою паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження дитини. Для тих, хто вимушено покинув свої будинки, крім вказаних вище документів, необхідно мати довідку переселенця.