Маріупольці в Запоріжжі отримали 5 тисяч гігієнічних наборів від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--24df004d1288ebc52cf0da821756e0389899c94e/photo_2023-01-27_09-33-58.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2023-01-27_09-33-58.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2023-01-27_09-33-58.jpg)
Фонд Ріната Ахметова вже понад пів року співпрацює із центром «Я — Маріуполь» у Запоріжжі. За цей час маріупольці, які звернулися до хабу, отримали 5 тисяч наборів із засобами особистої гігієни.
До гігієнічних пакунків увійшли необхідні в повсякденному житті речі: гелі для душу, шампуні, зубні щітки, пасти, пральний порошок та різного виду туалетне мило.
Окрім гуманітарної допомоги, переселенці звертаються і за психологічною підтримкою. Пережити жахи війни та адаптуватися до нових умов життя їм допомагають кваліфіковані психологи Фонду, спеціалісти з кризової психології та подолання травматичного досвіду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2