Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Маріупольці в Одесі отримують допомогу від Фонду Ріната Ахметова

05.07.2024

«Ми з Маріуполя, тепер живемо в Одесі». За цим реченням — евакуація з охопленого полум'ям війни міста, поневіряння і початок життя з чистого аркуша. Фонд Ріната Ахметова продовжує надавати системну підтримку маріупольцям по всій Україні. До одеського хабу «ЯМаріуполь» Фонд передав 2 тисячі наборів із харчовими продуктами. Видачі наразі тривають.

Загалом до кінця літа через центри підтримки «ЯМаріуполь» Фонд передасть людям 20 тисяч продуктових наборів. У кожному — макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво та соняшникова олія.

Протягом 2022-2023 років для центрів «ЯМаріуполь» у різних містах Фонд Ріната Ахметова передав понад 55 тисяч продуктових наборів та 40 тисяч гігієнічних наборів.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

Як отримати продуктовий набір? За консультацією щодо умов отримання допомоги звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU