Маріупольці в Києві отримали майже 14 тисяч гуманітарних наборів від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZNR0ppYkd4MGVuSnpNV2gxZURkbk0ydHVhWE0wT1c1eWRqRnhhQzlpT1RBd05XUmxaR00zTmpnd05ESXlOemN4WkRFd01tWTNOMlV4WVRFd1pXTTBaRGt5TmpSbFpHVmxNak0wWWprNE9HVmxNak0yWWpJME5HVmtOR1F3QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKbGFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaWNHaHZkRzlmTWpBeU15MHdNUzB5TUY4eE1DMDFOeTB3Tnk1cWNHY2lPeUJtYVd4bGJtRnRaU285VlZSR0xUZ25KM0JvYjNSdlh6SXdNak10TURFdE1qQmZNVEF0TlRjdE1EY3VhbkJuQmpzR1ZEb1JZMjl1ZEdWdWRGOTBlWEJsU1NJUGFXMWhaMlV2YW5CbFp3WTdCbFE9IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwNDoyNjozMC44NDBaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--112ad23c108cca290337b3101f192ab71f10b222/photo_2023-01-20_10-57-07.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2023-01-20_10-57-07.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2023-01-20_10-57-07.jpg)
Фонд Ріната Ахметова завершив другий етап допомоги маріупольцям, які переїхали до Києва. У рамках співпраці із центром «Я — Маріуполь» переселенці отримали від Фонду майже 14 тисяч наборів із засобами особистої гігієни.
До гуманітарних пакунків увійшли необхідні в повсякденному житті речі: гелі для душу, шампуні, зубні щітки, пасти, пральний порошок та різного виду туалетне мило.
Окрім наборів, переселенці в хабі «Я — Маріуполь» також отримують від Фонду Ріната Ахметова кваліфіковану психологічну підтримку. З дорослими та дітьми працюють досвідчені фахівці з кризової психології та подолання травматичного досвіду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2