Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Маріупольці в Івано-Франківську отримують проднабори від Фонду Ріната Ахметова

16.11.2023

Для вимушених переселенців із Маріуполя, які тепер живуть в Івано-Франківську, триває видача продовольчої допомоги від Фонду Ріната Ахметова. Отримати продуктовий набір можна в місцевому гуманітарному хабі «ЯМаріуполь».

До цього хабу Фонд Ріната Ахметова відправив 1 тисячу наборів із поживними продуктами тривалого зберігання. Ця допомога є вагомою підтримкою для людей, яких війна змусила спочатку евакуюватися, а потім — облаштовувати життя заново.

Протягом осені до центрів підтримки «ЯМаріуполь», що функціонують в 16 містах України, Фонд Ріната Ахметова передасть 20 тисяч продуктових наборів.

У кожному — макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво та соняшникова олія.

У 2022 році для центрів «ЯМаріуполь» у різних містах надійшло 40 тисяч гігієнічних наборів та 16 тисяч продуктових наборів від Фонду. В травні 2023 року Фонд відвантажив 20 тисяч продуктових наборів. Також Фонд Ріната Ахметова є партнером пілотного проєкту тимчасового соціального житла для маріупольців #ЯМаріупольЖитло.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU.