Лист Рінату Ахметову від ветерана ВВВ
17.02.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--8b7d38afe4bb853bcd75b82a5ff921821275a250/2017-02-25945_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-02-25945_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-02-25945_0_orig.png)
На адресу Гуманітарного штабу надійшов лист від 84-річної мешканки Макіївки. Марія Давидівна пише: «Отримуючи гуманітарну допомогу від Ріната Ахметова з грудня 2014 року й до сьогодні, я, що перенесла два важкі інсульти, будучи учасником бойових дій ВВВ, висловлюю щиру й сердечну подяку насамперед найдорожчій, найшанованішій і найулюбленішій Людині – Рінату Ахметову, за його гуманний вчинок і ставлення до всіх нас, за його допомогу й турботу про людей. А також я залишаюся щиро вдячна всьому колективу працівників-волонтерів за Вашу турботу, увагу, чуйність і чуйність, за Вашу доброту й любов до нас…»