Лист із Донбасу
24.12.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--24a58b6d5534d78dbd6591885efdcf9ff562e3ab/2017-12-29295_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-12-29295_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-12-29295_0_orig.jpg)
На адресу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова прийшов лист із Волноваського району Донецької області. Місцеві жителі дякують Штабу за надання гуманітарної допомоги.
З 2014 року Штаб Ріната Ахметова допомагає мирним жителям, які опинилися в зоні воєнного конфлікту на Донбасі. За цей час було врятовано понад мільйон осіб. Видано приблизно 12 мільйонів продуктових наборів.