Львів отримав чергову партію гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--6f44ed33c9e7efa51d8cc43e83615538a4014eab/photo_2022-11-04_09-47-24.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-11-04_09-47-24.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-11-04_09-47-24.jpg)
Після початку війни значна частина маріупольців знайшли прихисток у Львові. У липні в місті розпочав роботу центр комплексної підтримки переселенців «Я — Маріуполь». Нещодавно Фонд Ріната Ахметова, яка є партнером проєкту, надіслав до місцевого хабу чергову партію гуманітарної підтримки.
До складу переданої допомоги увійшли 1200 наборів із продуктами харчування. У кожному наборі ситні та поживні продукти, зокрема: макаронні вироби, цукор, борошно, сіль, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет і печиво.
Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2