Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Лекція «Подорож на вулкан: геологія, рослинний і тваринний світ острова Тенеріфе (Канари)»

17.02.2015

26 лютого 2015 р. Наукове горище Державного природознавчого музею запрошує на лекцію науковця і мандрівниці Катерини Данилюк «Подорож на вулкан: геологія, рослинний і тваринний світ острова Тенеріфе (Канари)».

Що найперше спадає на думку, коли чуєш слово "Канари"? Фешенебельні курорти, вілли мільйонерів, серфінг? Насправді ці клаптики суші в Атлантичному океані набагато цікавіші! Тут усе особливе, навіть… горизонт! А що вже й казати про ландшафти, флору та фауну, що вражають не тільки кількістю видів, а й екзотичними ендемами, яких більше ніде у світі не побачиш! Запрошуємо дізнатись більше про все це та зануритись у неповторну атмосферу найбільшого Канарського острова Тенеріфе, який насправді є величезним сплячим вулканом.

Подія відбувається в рамках циклу лекцій «Плекаймо обдарованість» та за підтримки проекту «Динамічний музей».

Лекція відбудеться в Державному природознавчому музеї за адресою м. Львів, вул. Театральна, 18. Початок о 15:00. Вхід вільний.

Додаткову інформацію журналісти можуть отримати у Христини Дяків за тел. (032)2356917, E-mail: [email protected]; про участь музею у проекті «Динамічний музей» в керівника проекту Наталії Дзюбенко за тел. (032)2721642, [email protected]