Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Лекція Леоніда Швеця «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України»

01.04.2015

CSM  запрошує на лекцію Леоніда Швеця «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України» 

9 квітня 2015, четвер, 19:00 (арт-простір Mezzanine, Closer, 3-й поверх, вул. Нижньоюрківська, 31)

Україна радикально змінюється, Україна шукає себе. В громадському дискурсі триває намацування цієї новизни, звикання до себе в новій якості. При цьому деякі теми з різних причин виносяться за рамки обговорення, або обговорюються на граничних стилістичних регістрах, що означає: намацано хворе місце. Хворе – значить, важливе. Про що і чому ми мовчимо або кричимо, говорячи про майбутнє України?

Леонід Швець – редактор, журналіст, політичний оглядач. Закінчив Харківський університет: істфак, іноземні мови, аспірантуру. Півжиття був політологом: викладав, аналізував, брав участь. З 2001-го – редактор-журналіст. Писав для тижневика «Событие» (Харків), працював редактором у «Газеті по-київськи», «Газеті 24», журналі «Фокус», колумніст видання «Контракти», писав для видання «Есквайр Україна». Зараз – незалежний публіцист.

Будь ласка, для участі заповніть реєстраційну форму:http://bit.ly/1yvWNY5 

Лекція відбудеться в рамках дискусійної складової проекту CSM «Культура. Завтра».

Проект «Культура. Завтра» покликаний публічно обговорювати складні теми й спільно працювати над стратегіями розвитку культури. Його мета – запозиціонувати культуру як один із найголовніших інструментів для вирішення болючих і конфліктних питань, які виникли в суспільстві в результаті революційно-воєнних подій 2013 – 2014 років. Дискусії, лекції та круглі столи відбуватимуться двічі на місяць за участі культурних менеджерів, митців, журналістів і філософів з України, Білорусі, Туреччини, Грузії, Сербії та інших країн.

Проект «Культура. Завтра» підтримано Фондом Принца Клауса та програмою грантів «і3» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». 

Подія відбудеться за дружньої підтримки Mezzanine. 

Інформаційні партнери: Українська правда. Життя, Platforma, Лівий берег, Коментарі.