Красуні Сашуні необхідні батьки, заряджені любов’ю та щастям
04.10.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--a3098e659abf3b2f668bcdb8e34edc5de2369cc2/iblock-17f-17fecfde08c5e28b7bdf5d3920b314c5.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-17f-17fecfde08c5e28b7bdf5d3920b314c5.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-17f-17fecfde08c5e28b7bdf5d3920b314c5.jpg)
Сьогодні ми хочемо розповісти користувачам порталу «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова про однорічну Олександру, з якою спеціалісти програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» познайомилися під час відрядження в одному з інтернатних закладів Дніпропетровської області.
Красуні Сашуні лише рік. «Вона ще така крихітка, якій хочеться подарувати усе тепло свого серця», – по приїзді поділилася враженнями Аліна Клімчик, спеціаліст програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!».
![](/ckeditor_assets/old_site/19566/0ed1fcdf0789e8447225dd023ada8034.jpg)
Наша спеціаліст поспілкувалася з вихователькою, яка найчастіше бачить дитину, і та розповіла про її характер та яскраві риси: «Саша дуже контактна дівчинка. Встановити з ким завгодно контакт для неї не проблема. Ця дитина народжена для любові, вона її шукає усюди. Лагідна, доброзичлива, часто посміхається, завжди у хорошому гуморі. Завжди серед дітей, полюбляє гратися у групові ігри – катання м’ячика чи складання кубиків, цікавиться ляльками та музичними іграшками. Бажано, щоб до крихітки приїхали справжні батьки, заряджені любов’ю та щастям».
Якщо ви впевнені, що ці діти будуть щасливі поруч з вами, звертайтеся до спеціалістів Служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації за телефонами: (056) 732-48-70, (068) 433-23-62.
Більш детальна інформація може надаватися лише кандидатам в усиновлювачі, опікунам, прийомним батькам чи батькам-вихователям.
Віримо та сподіваємося, що Сашуня-красуня скоро зможе пригорнутися до мами з татом, які подарують їй щасливе дитинство.