Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Кожна дитина потребує родинного затишку»: Фонд Ріната Ахметова опублікував оновлені анкети дітей-сиріт, які чекають на нові сім'ї

10.07.2024

Повернувшись з експедицій інтернатними установами України, команда програми «Рінат Ахметов — Дітям. Сирітству — Ні!» опублікувала нові анкети дітей-сиріт, яким дуже потрібна родина. Досвід такої роботи у Фонду Ріната Ахметова великий — завдяки програмі вже понад 10 тисяч дітей знайшли нові родини. Задля оновлення анкет та створення відеосюжетів про дітлахів команда побувала у Житомирі та на Чернігівщині.

Нові відео про хлопчиків та дівчат, які чекають щастя у люблячій сім’ї, вже доступні на ресурсах Фонду Ріната Ахметова:

— YouTube: https://bit.ly/3XRVWGJ
— Facebook «Сирітству — ні!» https://www.facebook.com/SyritstvuNi
— Незабаром – на сайті Фонду https://bit.ly/3VI26HK

«Діти мають зростати у щасливих, люблячих сім’ях. Жити у безпеці, здобувати якісну освіту і сприяти в майбутньому відбудові та розквіту нашої держави», — наголосила Оксана Іщук, керівниця проєктів Фонду Ріната Ахметова.

Коли почалася повномасштабна війна, оновити анкети сиріт стало неможливо. Але команда програми «Сирітству — ні!» змогла подолати перешкоди та минулоріч однією з перших у країні відновила роботу зі створення відеоанкет для дітлахів. Фонд і надалі шукатиме можливості для продовження такої роботи.

«Оновлення даних — це дуже важливо. Дітям потрібні любов батьків та родинний затишок. Дуже хочеться, щоб кожна дитина зростала у родині, де про неї будуть піклуватися та любити», — підкреслила Валентина Проценко, директорка КЗ «Удайцівський навчально-реабілітаційний центр».

За 18 років за програмою «Рінат Ахметов — Дітям» різнобічну підтримку отримали понад 5 млн дітей України. Зокрема, це медикаменти, продуктові набори, слухові апарати, психологічна та фізична реабілітація, можливість відпочивати, розвиватися та реалізувати свою мрію.