Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Кожен має подумати, чим він може допомогти Україні та українцям - Ахметов після зустрічі бізнесу з президентом

16.03.2020

Бізнесмен Рінат Ахметов заявив, що обговорював із президентом України Володимиром Зеленським разом з іншими представниками бізнесу боротьбу з коронавірусом і наслідками епідемії.

"Справді, сьогодні я був присутній на зустрічі представників українського бізнесу з президентом України. Зустріч була присвячена боротьбі нашої країни з коронавірусом і з наслідками пандемії", - сказав він, відповідаючи на запит агентства "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

"Коронавірус - це біда, з якою сучасний світ зіткнувся в такому масштабі, напевно, вперше. Я абсолютно впевнений, що в цій ситуації кожен має подумати, чим конкретно він може допомогти Україні та українцям", - сказав він.

Мій фонд, зазначив також він, першим включився до надання допомоги. "І ми не стоятимемо осторонь і надалі - ми допомагали, допомагаємо і будемо допомагати. Фонд уже закупив необхідне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарів. Ми працюємо в повній координації з Міністерством охорони здоров'я України і продовжимо допомагати, доки це буде необхідно", - наголосив Ахметов.

За його словами, "не залишиться в стороні й бізнес SCM". "Усі наші підприємства беруть на себе відповідальність за життя і здоров'я наших співробітників і жителів міст, де ми працюємо. У співпраці з МОЗ ми зробимо все, щоб не допустити епідемії коронавірусу в містах нашої присутності й у всій країні", - заявив бізнесмен.

"Лише об'єднавши наші зусилля перед лицем небезпеки, ми зможемо зробити так, щоб Україна впоралася з усіма викликами, які перед нею стоять", - наголосив він.

Джерело