Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Конференція Фонду Ріната Ахметова «COVID-19: що змінилося за рік»: медичні експерти про передовий досвід лікування пацієнтів

18.03.2021

Провідні медичні фахівці України розкажуть про виклики та нові можливості у боротьбі з коронавірусом.

19 березня відбудеться III Онлайн-конференція для лікарів «COVID-19: що змінилося за рік», організована Фондом Ріната Ахметова спільно з МОЗ та Асоціацією анестезіологів України. Мета вебінару – удосконалення навичок терапії COVID-19 та підвищення рівня знань про експлуатацію апаратів ШВЛ.

Проведення III Онлайн-конференції є частиною масштабної роботи в рамках проєкту Фонду Ріната Ахметова «Боротьба з COVID-19». Це найбільша і системна приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медичним установам у боротьбі з коронавірусом. У рамках проєкту передано понад 200 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту й витратних матеріалів, 337 тисяч експрес-тестів і більш ніж 200 суперсучасних апаратів ШВЛ.

У травні та жовтні 2020 року Фонд Ріната Ахметова реалізував освітній проєкт для лікарів. У форматі онлайн відбулися дві конференції, де впродовж трьох годин провідні експерти Міністерства охорони здоров'я ділилися з лікарями-анестезіологами та персоналом відділень інтенсивної терапії регіональних опорних державних лікарень передовим світовим досвідом лікування COVID-19 і нюансами роботи з останніми моделями ШВЛ, що надійшли до державних клінік. У двох онлайн-навчаннях від Фонду взяли участь понад 2000 українських медиків.

Проєкт отримав позитивні відгуки та створив запит від лікарів на проведення третьої онлайн-конференції. Питання, що цікавлять медиків, були зібрані й систематизовані для підготовки спікерами своїх виступів.

Теми, які обговорюватимуться: киснева терапія при COVID-19, реабілітація хворих із тяжкою респіраторною недостатністю, лікування ускладнень після коронавирусу, таких як постковідний синдром і пневмоторакс, юридичні аспекти використання протоколів та стандартів лікування, проблеми вакцинації, лікування дітей і підлітків з COVID-19 та інші. Спікери проєкту: завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. О. О. Богомольця, д. мед. н., президент Асоціації анестезіологів України Сергій Дубров, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О. О. Богомольця, д. мед. н., професор, заслужений лікар України Сергій Крамарьов, керівник центру респіраторної медицини та алергології КЛ «Феофанія» Світлана Гук, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії, с. н. с. Інституту нейрохірургії ім. А. П. Ромаданова НАМН України, доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного університету охорони здоров’я України ім.  П. Л. Шупика Максим Пилипенко.

III Онлайн-конференція для лікарів «COVID-19: що змінилося за рік» відбудеться 19 березня 2021 року з 16:00 до 19:00. Майданчик для трансляції: YouTube (ФРА), доступ за закритим посиланням для зареєстрованих учасників. Зареєструватися можна на цим посиланням: https://forms.gle/9Ny2qfhZodByxjPy7.