Команда програми «Сирітству – ні!» побувала в гостях у родини Івко
10.02.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--1c131037e3f24daa8ebe58f4023a8577aeb250df/iblock-428-42889f7417dfbad98800a9065f4be5e8.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-428-42889f7417dfbad98800a9065f4be5e8.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-428-42889f7417dfbad98800a9065f4be5e8.jpg)
Пам’ятаєте, перед Новим роком ми розповідали про те, що до нас в гості приходили прекрасні дівчата – мама Наталя та три її донечки?
Коротко нагадаємо їхню історію. Родина Івко усиновила старшу доньку Наталочку, анкета якої була на порталі «Сирітству – ні!», ще 7 років тому. Потім у Наталі та Вадима народилася Соломійка. А в кінці грудня минулого року сім’я поповнилася ще однією донечкою – Алінкою.
Тоді ми пообіцяли, що теж приїдемо в гості до них, адже й привід був, адже Наталя Івко стала переможцем конкурсу на кращу історію, який проводився до Дня народження порталу. Тож учора ми вручили мамі подарунок – цифрову фотокамеру – та приємно, дуже приємно провели разом час.
Коротко нагадаємо їхню історію. Родина Івко усиновила старшу доньку Наталочку, анкета якої була на порталі «Сирітству – ні!», ще 7 років тому. Потім у Наталі та Вадима народилася Соломійка. А в кінці грудня минулого року сім’я поповнилася ще однією донечкою – Алінкою.
Тоді ми пообіцяли, що теж приїдемо в гості до них, адже й привід був, адже Наталя Івко стала переможцем конкурсу на кращу історію, який проводився до Дня народження порталу. Тож учора ми вручили мамі подарунок – цифрову фотокамеру – та приємно, дуже приємно провели разом час.
![](/ckeditor_assets/old_site/18762/dfg.jpg)
«Мені дуже сподобалася родина Івко, – ділиться враженнями керівник програми «Сирітству – ні!» Євгенія Рзаєва. – Світлий та затишний будинок, мама, тато та троє маленьких красунь. Я була в захваті. За цими дітками можна спостерігати годинами. А як вони люблять свою маму, яка і справедлива, і лагідна, і турботлива! Чудова господиня, приваблива жінка. Чесно кажучи, я просто захоплююся такими родинами. І хоча, крім радощів, є й багато проблем, складнощів, але не маю сумніву, що ця сім’я подолає їх, тому що є найголовніше – їхня любов одне до одного».
Так приємно бачити, як діти розкриваються в родині, як вони вчаться чомусь новому, як будують логічні умовиводи, як змінюються зовнішньо, як стають щасливішими, як набувають упевненості, що їх люблять і ніколи більше не залишать.
Не минуло й двох місяців, як Алінка (тепер її називають Іванкою, адже батьки планують давати саме це ім’я донечці при хрещенні) в родині, а вона вже так змінилася.
Команда програми «Сирітству – ні!» не втомлюється дякувати тату й мамі цих дівчаток за любов, труд, терпіння. Ви – чудові! З вас хочеться брати приклад!