Команда програми «Сирітству – ні!» готує проведення «батьківських зборів» у листопаді
07.11.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--c523435ff0ff8dc28b18b0d3c88ef04f786a720b/iblock-ae4-ae43bbdc4b6f2d94e03d6c48a694b522.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-ae4-ae43bbdc4b6f2d94e03d6c48a694b522.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-ae4-ae43bbdc4b6f2d94e03d6c48a694b522.jpg)
Ми й не помітили, як проминув місяць із нашої попередньої зустрічі з прийомними батьками та батьками-вихователями. Маємо хорошу новину: у листопаді пройде ще один цікавий захід.
Зустріч пройде в Києві. Дата проведення – 24 листопада, час – із 10.00 до 18.00.
Звертаємо увагу, що зареєструватися потрібно до 20 листопада, зателефонувавши менеджеру програми «Сирітству – ні!» Анжелі Фокіній за номером: (050) 470-91-55. Додаткова інформація щодо організації проведення заходу надаватиметься при реєстрації.
Дуже раді будемо побачити всіх. Тож до зустрічі!
Взяти участь у ньому запрошуємо прийомних батьків та батьків-вихователів із Донецької та Луганської областей, які тимчасово проживають в Києві, Київській області та інших регіонах України.
Оскільки навчальне півріччя підходить до завершення, тема нашої зустрічі буде пов’язана зі школою: з поведінкою дітей в навчальних закладах, їх відносинами з учителями, а також зі стосунками між педагогами та батьками. Наш експерт – психолог, тренер із підготовки потенційних кандидатів в опікуни / піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, а також автор тренінгових програм для батьків і фахівців Любов Лоріашвілі – відповість на всі запитання й, сподіваємось, ви зрозумієте, що ваша дитина не так уже й погано вчиться, її поведінка не є ідеальною не тому, що вона хоче вам «насолити», а ваше занепокоєння часто буває зайвим.Зустріч пройде в Києві. Дата проведення – 24 листопада, час – із 10.00 до 18.00.
Звертаємо увагу, що зареєструватися потрібно до 20 листопада, зателефонувавши менеджеру програми «Сирітству – ні!» Анжелі Фокіній за номером: (050) 470-91-55. Додаткова інформація щодо організації проведення заходу надаватиметься при реєстрації.
Дуже раді будемо побачити всіх. Тож до зустрічі!