«Коли отримували ліки на «Донбас Арені», клубок стояв у горлі», – лист від жителя Донецька
21.05.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--0140b1567b361d88bed25a2ee18c4a67e54a1a42/2016-05-21959_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-05-21959_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-05-21959_0_orig.jpg)
На адресу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова прийшов лист від жителя Донецька. Сергій Леонідович пише: «Величезне спасибі Штабу за допомогу ліками для моєї 65-річної дружини, яка перенесла операцію на серці. Бракує слів для висловлення подяки. Коли отримували ліки на «Донбас Арені», клубок стояв у горлі. Ми з онуками майже жодного матчу домашнього не пропустили. Коли це все повернеться…»