Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Коли абітурієнти з Донбасу мають складати ЗНО?

24.04.2015

Сьогодні, 24 квітня, в Україні відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. За даними сайту Комментарии. Донбасс, У Донецькій області на нього зареєструвалося 10 753 особи, з них тільки 845 — жителі окупованих територій. У Луганській області пройшли реєстрацію 4137 вступників (374 особи з непідконтрольних міст).

Як раніше повідомляв Український центр оцінювання якості освіти, для мешканців територій проведення АТО й переселенців було подовжено терміни подання документів. Тому абітурієнти, які пройшли реєстрацію з 21 лютого до 20 квітня, складатимуть тест з української мови та літератури під час додаткової сесії (9 червня 2015). Ті ж, хто з поважних причин не зможуть узяти участь у додатковій сесії 9 червня 2015 року, отримають можливість скласти тест 27 червня 2015.

ЗНО з інших предметів абітурієнти з Донбасу мають складати під час основної сесії. Однак можливість пройти тести під час додаткової сесії також є, але тільки з поважної причини. Учасники оцінювання мають подати до регіонального центру зайнятості заяву з конкретного предмета. Зробити це можна упродовж п’яти робочих днів після проведення основної сесії з предмета. До заяви необхідно додати документи, що підтверджують причини, які унеможливили проходження зовнішнього оцінювання вчасно.

Ознайомитися із графіком проведення основної та додаткової сесій, а також отримати додаткову інформацію щодо ЗНО можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти: testportal.gov.ua. Поставити запитання можна за телефоном 044 486 09 62.