Кохаиння і милосердя: як волонтерство об’єднує серця
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--916881f89b4b549aa50461bfe34f73b217d012ab/2017-02-25911_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-02-25911_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-02-25911_0_orig.jpg)
14 лютого в багатьох країнах світу святкують день усіх закоханих. Не омине стороною свято і волонтерів Гуманітарного штабу.
За два з половиною роки у волонтерській діяльності Штабу Ріната Ахметова взяли участь понад 5 тисяч осіб. Нерідко волонтерами ставали цілі сім’ї, а бувало й так, що волонтерство сприяло появі нових подружніх пар. Що не дивно, з огляду на те, скільки часу волонтери проводять разом, скільки складних моментів переживають спільно.
Так сталося і з Євгеном і Світланою.
До війни молоді люди були колегами, працювали у фан-шопі на «Донбас Арені». А із серпня 2014 року, коли почав роботу Штаб Ріната Ахметова, вони стали волонтерами. І далі працюють на «Донбас Арені», яка з перших днів стала логістичним центром Гуманітарного штабу. Світлана і Євген відповідають за важливу ділянку роботи – облік і розподіл гуманітарного вантажу.
Спільна робота, щоденне спілкування й загальні інтереси зблизили молодих людей. Влітку 2015 роки вони одружилися. Напружена ситуація в Донецьку не вплинула на рішення зіграти весілля, адже для справжнього кохання немає перешкод.
Відтоді минуло півтора року, вони по-справжньому щасливі робити спільно благородну справу, адже знають як ніхто, – їхні земляки, як і раніше, дуже потребують допомоги.
«Донбас Арена» для нас другий дім, ми завжди разом», – каже Євген.