Із лікарень Маріуполя виписані всі діти, які постраждали під час обстрілу 24 січня
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--9e80397996d3c874f3e9d91eb635fa5bb91a6f74/8085_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%228085_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%278085_0_orig.png)
Станом на 19 лютого, діти, які постраждали внаслідок обстрілу Маріуполя 24 січня, виписані з місцевих лікарень додому. Їхнє лікування під повний супровід узяв Гуманітарний штабу Ріната Ахметова. Ще троє дітей продовжують лікування в медустановах у Дніпропетровську і в Києві.
Дві дівчинки 12 і 15 років перебувають на стаціонарному лікуванні в київській клініці «Охматдит». Ще одна 3-річна дівчинка — у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Стан дітей стабільний, вони проходять планові операції й відновлення. Діти, як і раніше, перебувають під опікою Штабу Ріната Ахметова.
Також, на сьогодні, на лікуванні у шпиталях Маріуполя перебувають 19 дорослих пацієнтів, і ще 2 — у лікарнях Дніпропетровська та Запоріжжя.
Багато хто з тих, хто виписався на домашнє лікування, і далі отримує перев’язки і процедури в лікарнях Маріуполя амбулаторно.
Нагадаємо, що всього під опікою Гуманітарного штабу з дня трагедії, 24 січня, перебували 69 дорослих і 8 дітей, постраждалих унаслідок обстрілу. За рішенням Ріната Ахметова Штаб узяв на себе повне забезпечення пацієнтів і лікарень необхідними медпрепаратами, операційними матеріалами й технічними засобами реабілітації.