Історії мирних: конфлікт усіх розігнав
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ad74e9013e7703bb7aa437488257c1bc24c2c8a0/%D0%BA%20%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22k+vydeo.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25BA%2520%25D0%25B2%25D0%25B8%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BE.jpg)
– Були чудові дитячий садочок і школа, де дружина працювала. У її клас снаряд влучив, – розповідає Федір Памбук про те, як змінилося життя в Гранітному з початком збройного конфлікту.
За словами чоловіка, раніше люди в селищі жили непогано, але потім усе змінилося.
«Народ працьовитий. Але всіх розігнав конфлікт, зруйнував сім’ї. Обстріли – це дуже страшно, словами не передати. Калюжі з водою, брудом, і в них падають люди, намагаються врятуватися. Вулицю розбомбили, потім будинки – і їх уже не можна відновити. У сусідський будинок снаряд влучив. А іншим разом інкубаторну станцію рознесло», – згадує Федір Памбук.
Він додає, що багатьом у Гранітному допоміг Рінат Ахметов.
«Щиро дякуємо. Тільки й чекали на його допомогу», – каже чоловік.
Історія Федора Памбука зафіксована та задокументована працівниками Фонду Ріната Ахметова в рамках проекту «Рінат Ахметов – Допоможемо. Історії мирних». Заходи, під час яких переселенці та жителі Донбасу зможуть розповісти свої історії, будуть організовуватися й надалі. Якщо Ви теж хочете розповісти, що Вам випало пережити, пишіть на електронну пошту Фонду Ріната Ахметова [email protected] з позначкою «Історії мирних». Розкажіть, як конфлікт на сході України розділив ваше життя на до та після. Вашу історію буде розказано всьому світу. Тому що в ній – історія всього Донбасу.