ІНФОГРАФІКА. Навіщо переселенцю «Картка киянина»?
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--a95711324b137518feaa869feb70d36befb0e785/16292_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2216292_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2716292_0_orig.jpg)
Як повідомлялося раніше, «Картка киянина» тепер доступна і для переселенців, зареєстрованих у столиці. «Укрінформ» підготував інфографіку про можливості та перспективи цього документа.
Функціонал «Картки киянина» має майже необмежений потенціал. Крім наявної банківської програми, знижок у театрах, торгових мережах та аптеках, картка забезпечує проїзд у метро, зокрема, безплатний проїзд усіх пільгових категорій громадян.
Виглядає вона, як звичайна пластикова картка, яка має свій банківський рахунок і діє на всій території України, а також за кордоном. Її також можна використовувати як зарплатну картку.
Водночас, на картці встановлено ідентифікаційну програму, що підтримує функціонал, пов’язаний із наданням соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг. При цьому картка є іменною з фото власника, тому в разі її втрати — вона буде блокуватися.
Що ж до самої структури проекту, то він складається з модулів, які охоплюють основні сфери життя громадян. Тобто, «Картка киянина» є своєрідним «електронним паспортом» киянина, за допомогою якого він ідентифікується для отримання різних послуг і сервісів, зокрема, і державних.