І знову в дорогу: знімальна група програми «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова працює на Чернігівщині
30.07.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--904332b4c0e586cb8eba980e6b1ce0c093861922/iblock-f1a-f1a0efb42969a968e99535ed05ab131f.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-f1a-f1a0efb42969a968e99535ed05ab131f.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-f1a-f1a0efb42969a968e99535ed05ab131f.jpg)
Мрія програми «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова – щасливі обличчя дітлахів, яких забирають з інтернатних закладів турботливі тато і мама у нове життя, щасливу сім’ю!
![](/ckeditor_assets/old_site/19514/1223.jpg)
Аби втілити цю мрію в життя, знімальна група програми «Сирітству – ні!» вкотре вирушила у відрядження до Чернігівської області.
Там наша команда завітає до інтернатних закладів області, де працюватиме з дітьми, яким понад усе потрібне дитинство, щасливе та безтурботне, адже кожний хлопчик і дівчинка мають на це природне право від народження. У закладах наші спеціалісти робитимуть фото дітей, які підлягають усиновленню та влаштуванню в інші сімейні форми виховання. Дехто з них стануть героями відеоісторій.
Незабаром на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова з’являться нові анкети дітей з цього регіону, а в деяких анкетах будуть оновлені світлини.
Слідкуйте за новинами порталу, а також за нашими оновленнями на сторінках у соціальних мережах.
Віримо, що діти, яких фотографують та знімають на відео наші спеціалісти, дуже скоро зможуть пригорнутися до нових батьків, відчути їхнє тепло та повірити – щастя є, і воно завітало у їхнє життя, щоб осяяти майбутній шлях.
Можливо, скоро ви зустрінете свою дитину на сторінках порталу «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова?