Хто має мрію про трирічну сірооку донечку? Ось же вона!
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--76df143d850fc15e0f26f7e3e7bf940947deee41/p7270136.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22p7270136.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27p7270136.jpg)
Після відряджень знімальної групи «Сирітству – ні!» ми періодично відкриваємо папки з фотографіями дітей і милуємося їхніми личками, а подумки бажаємо якнайшвидше знайти люблячі родини.
Від великих сірих очей Алінки важко відвести погляд. Дівчинка-«живчик», дуже енергійна, не всидить на місці, дзвінкоголоса, з хорошою пам’яттю. Можливо, її ще вся країна побачить на найбільших сценах світу. Уже зараз вона чудово співає, танцює, при цьому обов’язково дивиться на себе в дзеркало. Дуже любить увагу. Вихователі відзначають її вміння досягати поставленої цілі.
Алінці три роки, у неї немає ні братів, ні сестер, але в анкеті на порталі є позначка «Дитина з особливими потребами». Звичайно, ми не знаємо, який у дівчинки діагноз, адже ця інформація є закритою й повідомляється спеціалістами служби у справах дітей тільки кандидатам в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки чи батьки-вихователі, що хочуть узяти дитину в родину. Але ж як часто чули ми від усиновителів про те, що всі спочатку такі страшні діагнози відходили на другий план, коли майбутні син чи донька опинялися в їхніх обіймах. Тому радимо тим, хто вагається: телефонуйте в службу у справах дітей і дізнавайтеся більш детальну інформацію. Можливо, не все так страшно, як спочатку здається?
А якщо вам сподобалася Алінка й ви уявляєте її своєю донькою, звертайтеся в Службу у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації за телефоном: (06264) 8-52-23.
Нагадаємо: більше анкет ви можете переглянути в базі даних порталу.