Хороші новини з Волині!
05.12.2016
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--2ec43ad9e6c003a02e3b99fbf709aae6c0549534/iblock-876-8765030f2207e6f8087cde25b6fec499.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-876-8765030f2207e6f8087cde25b6fec499.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-876-8765030f2207e6f8087cde25b6fec499.jpg)
Служба у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації повідомила хорошу новину про усиновлення ще трьох дівчаток із допомогою нашого порталу. Усі вони влаштовані в сім’ї українців.
У вересні команда програми «Сирітству – ні!» перебувала у відрядженні на Волині, де фотографувала та знімала відео про дітей. Після того, як їхні анкети були розміщені в базі порталу, спеціалісти служби у справах дітей отримали дуже багато дзвінків та запитань про хлопчиків і дівчаток, що потребують батьківської турботи. Минуло лише півтора місяця, а троє малят уже знайшли свої родини.
Звісно, враховуючи право на таємницю усиновлення, ми не можемо називати імена дітей, публікувати тепер їхні фото. Анкети цих дівчаток уже видалені з порталу. Але хочемо подякувати всім, хто долучився до поширення інформації про дітей, адже кожен «лайк», репост повідомлення в соціальних мережах ще на крок наближав зустріч батьків зі своїми майбутніми дітками.
Крім того, спеціалісти Служба у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації надіслали нам інформацію про Артура, Валерія, Олександра та Володимира. Їхні анкети вже в базі «Сирітству – ні!» Дуже хочеться, щоб не тільки малюки, а й діти старшого віку знаходили свої родини, підтримку батьків та опору в майбутньому.
Якщо вам сподобався хтось із цих хлопчиків і ви готові прийняти їх у сім’ю, звертайтеся в Службу у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації за телефоном: (0332) 72-34-03.
У вересні команда програми «Сирітству – ні!» перебувала у відрядженні на Волині, де фотографувала та знімала відео про дітей. Після того, як їхні анкети були розміщені в базі порталу, спеціалісти служби у справах дітей отримали дуже багато дзвінків та запитань про хлопчиків і дівчаток, що потребують батьківської турботи. Минуло лише півтора місяця, а троє малят уже знайшли свої родини.
Звісно, враховуючи право на таємницю усиновлення, ми не можемо називати імена дітей, публікувати тепер їхні фото. Анкети цих дівчаток уже видалені з порталу. Але хочемо подякувати всім, хто долучився до поширення інформації про дітей, адже кожен «лайк», репост повідомлення в соціальних мережах ще на крок наближав зустріч батьків зі своїми майбутніми дітками.
Крім того, спеціалісти Служба у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації надіслали нам інформацію про Артура, Валерія, Олександра та Володимира. Їхні анкети вже в базі «Сирітству – ні!» Дуже хочеться, щоб не тільки малюки, а й діти старшого віку знаходили свої родини, підтримку батьків та опору в майбутньому.
Якщо вам сподобався хтось із цих хлопчиків і ви готові прийняти їх у сім’ю, звертайтеся в Службу у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації за телефоном: (0332) 72-34-03.