«Хочу висловити подяку від щирого серця за турботу», – лист із Донбасу
30.05.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--3f9d3c822c4f7971655420d5e36a6f78d9796aca/2018-05-30961_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-05-30961_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-05-30961_0_orig.jpg)
Гуманітарний штаб продовжує отримувати листи від мирних жителів Донбасу. Люди дякують Рінату Ахметову за те, що їх не покинули у цей нелегкий час наодинці з бідою.
«Хочу висловити подяку від щирого серця за турботу», – йдеться в листі.
З 2014 року Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова допомагає мирним жителям, які опинилися в зоні воєнного конфлікту на Донбасі. За цей час було врятовано понад мільйон осіб. Видано більш ніж 12 мільйонів продуктових наборів.