«Хочу побачити мирний і квітучий наш Донбас», — лист пенсіонерки з Донецька
16.07.2015
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--4fe3d505f5d0ec89ffad5f2f8e6657b3da43bdfd/15392_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2215392_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2715392_0_orig.jpg)
На адресу Ріната Ахметова й команди Гуманітарного штабу надійшов ще один лист із подякою від жительки Донецька. Пенсіонерка Людмила Петрівна щиро дякує за гуманітарну допомогу пенсіонерам і турботу:
«Хочу подякувати вашому Штабу й особисто Рінату Ахметову за допомогу, завдяки якій я й багато пенсіонерів ще живі в нинішніх умовах. Ось уже півроку, як я не отримую пенсію й ні копійки допомоги від жодної влади. У цих умовах відрадно усвідомлювати, що ще є люди, які мають почуття співчуття до нужденних. Мене переповнюють надія і вдячність до вас. Дякуємо за вашу доброту і співчуття. Хотілося б побачити закінчення цієї війни, побачити мирний і квітучий наш Донбас. З вашою допомогою сподіваюся дожити до цих днів».