Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Хочеться, щоб поскоріше настав мир»: переселенець із Маріуполя про евакуацію з міста та допомогу від Фонду Ріната Ахметова

09.07.2022

Сергій — мешканець Маріуполя. У минулому він професійний футболіст, а донедавна — головний тренер юнацької команди ФК «Маріуполь». Упродовж місця чоловік разом зі своєю сім’єю був змушений ховатися від обстрілів у підвалах.

«Наш будинок був розташований у 5 хвилинах від Азовсталі. Тому можна сказати, що з нашого району все почалося і фактично ним закінчилося», — каже Сергій.

На той час зелених коридорів уже не було, тож евакуюватися з міста довелося на свій страх і ризик. Долучившись до колони з десяти машин, Сергій прийняв рішення рухатися в напрямку Запоріжжя. Дорога була складною: аби дістатися до міста, потрібно було подолати 18 ворожих блокпостів.

Наразі сім’я оселилася в Оболонському районі Києва. Як переселенці родина отримала гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова в районному управлінні соціального захисту населення.

«Раніше ми тільки бачили та чули про Фонд Ріната Ахметова, а тепер зіткнулися вже безпосередньо. Велике спасибі за допомогу та підтримку», — подякував чоловік.

Зазначимо, що з 24-го лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 3 мільйони українців. Більше 1,2 мільйона з них було охоплено допомогою Фонду, решта — бізнесами SCM.