«Хочемо висловити слова підтримки Рінату Леонідовичу», – волонтери
18.03.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d18c9262cfac5cce01a9d47ac647c4cae9fe2ad8/2017-03-26301_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-03-26301_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-03-26301_0_orig.jpg)
На адресу Гуманітарного штабу надійшов лист від волонтера з Макіївки. Вона пише: «Вибачте за турботу, але залишитися в стороні від того, що відбувається не виходить. Ми всі дуже вдячні Штабу за ту підтримку й допомогу, яка була надана нам у цей важкий час. І хочемо висловити у свою чергу слова підтримки Рінату Леонідовичу. Щиро сподіваємося, що все буде добре, і все те добро, яке він зробив для людей, не залишиться непоміченим. Щиро вам дякую!»
Спасибі вам за підтримку! Для нас це дуже цінно!