Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Гумштаб Ахметова запрошує дітей із Єнакієвого, Комсомольського та Харцизька на четверту зміну літніх центрів

04.08.2015

Вчора, 3 серпня, у дитячих літніх центрах Штабу Ахметова стартувала третя, передостання, зміна. Завдяки цьому, ще 600 дітей, що проживають на непідконтрольних територіях Донецької області, зможуть відпочити і трохи абстрагуватися від щоденних переживання і тривог, викликаних військовими діями в їхніх рідних містах.

У центрах для дітей підготовлено цікаву та насичену програму відпочинку: конкурси талантів, літературні гуртки, танцювальні флеш-моби, спортивні заходи та майстер-класи. Також тут працюють психологи Гуманітарного штабу, які проводять для дітей групові та індивідуальні заняття.

«Ми дуже швидко набрали всі чотири зміни в дитячий літній центр у Донецьку. У Єнакієвому, Комсомольському та Харцизьку реєстрація проходить трохи повільніше. Тому Гуманітарний штаб Ріната Ахметова запрошує батьків реєструвати своїх діточок на останню зміну, поки є вільні місця», — розповідає Ірина Соболь, керівник програми Гуманітарного штабу «Мирне літо — дітям Донбасу».

Для того щоб подати заявку в літній центр, батькам необхідно заповнити онлайн-форму, що відповідає місцю проживання (Єнакієве, Харцизьк, Комсомольське). Упродовж 3 днів із батьками зв’яжеться представник Штабу Ріната Ахметова, який роз’яснить усі деталі перебування в дитячому літньому таборі й підтвердить реєстрацію.

Нагадаємо, оздоровлення дітей у літніх центрах проходить у межах програми Гуманітарного штабу «Мирне літо — дітям Донбасу», завдяки якій зможуть відпочити 2800 дітей. З них 2200 дітей, які не можуть перетнути лінію дотику й виїхати для відпочинку на мирні території, відвідають місцеві літні центри, а 600 осіб оздоровляться в бердянському таборі «Факел».

Докладніше про відпочинок в таборі «Факел» і про дитячі літні центри.