Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова й далі допомагає мирним жителям
23.02.2015
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--fa89cc4a0d4990b08f9d5c183ebcb79c291dca80/8245_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%228245_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%278245_0_orig.png)
291 особа за останні сім днів змогла виїхати до Маріуполя. У селищі сьогодні залишилося приблизно п’ять жителів. Зустріти мирних жителів можна лише зрідка. Залишилися в Широкиному — одиниці. Перемир’я тут ніхто не відчув. Сьогодні про селище знають усі. А ще рік тому тут готувалися приймати відпочивальників. Але війна не лише змінила звичний побут. Вона змусила покинути рідні місця.