Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова передав чергові партії медикаментів до лікарень Маріуполя для поранених унаслідок обстрілу

13.02.2015

Сьогодні, 13 лютого, до Маріупольської міської лікарні № 1 волонтери Гуманітарного штабу Ріната Ахметова доставили ліки для людей, які дістали поранення під час обстрілу Маріуполя 24 січня.

Крім того, цьому тижня Гуманітарний штаб Ріната Ахметова доставив для поранених у маріупольські міські лікарні № 4 і № 1 засоби реабілітації — пахвові милиці, палиці, ходунки та бандажі для рук. А 11 лютого до Маріупольської міської лікарні № 5 волонтери Штабу передали медичні матеріали для операцій.

Постачання ліків для потреб поранених маріупольців здійснюються Штабом Ахметова з першого дня трагедії. Нагадаємо, що за рішенням Ріната Ахметова, його Гуманітарний штаб допомагає всім маріупольцям, які постраждали під час обстрілу: ліками, психологічною допомогою. У маріупольських лікарнях № 1, 2, 3, 4 і 5 із перших днів трагедії працюють волонтери Гуманітарного штабу. Вони збирають інформацію про потреби постраждалих у ліках, перев’язувальних матеріалах, а також засобах технічної реабілітації».

ВАЖЛИВО                                     

Якщо Ви або Ваш родич постраждали внаслідок трагедії 24 січня 2015 року і Ви потребуєте допомоги, просимо Вас:

  1. Звернутися до волонтера Штабу Ріната Ахметова на базі Вашої лікарні*.
  2. кожна потреба в тому чи іншому медичному призначенні має бути узгоджена з Вашим лікарем.
  3. Волонтер ще раз затвердить у Вашого лікаря цю потребу й отримає засвідчене лікарем медичне призначення.
  4. Волонтер направить засвідчене призначення до Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.
  5. Штаб оперативно розгляне Ваше звернення і зв’яжеться з Вами*.

* для надання допомоги волонтер може попросити у Вас копії паспорта та ІПН для укладення договору.

Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова просить повідомляти інформацію про поранених, які потребують допомоги, за телефоном гарячої лінії 0 800 509 001 або на адресу [email protected]