Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова не має наміру припиняти роботу на Донбасі

18.05.2015

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова не має наміру припинити доставляти допомогу мирному населенню Донбасу. У зв’язку з інформацією про закриття на території, не підконтрольній Україні, магазинів мережі «Брусничка» (компанія «Український ритейл») і мережі заправок «Паралель», які належать до групи компаній «СКМ», на гарячу лінію штабу надходять дзвінки з питаннями про подальшу роботу Гуманітарного штабу на Донбасі.

Офіційно повідомляємо, що Гуманітарний штаб Ріната Ахметова й далі допомагає людям, які найбільше потребують допомоги. Тільки у травні Штаб має намір доставити 350 тисяч дорослих і 42 тисячі дитячих продуктових наборів. Найближча колона у складі 30 машин вирушить із Дніпропетровська до Донецька 20 травня.

Згідно з даними Гуманітарної мапи, потребу у продуктах харчування гостро відчувають 45% жителів міст, не підконтрольних Україні.

Єдиним джерелом прожитку для сотень тисяч людей залишається тільки гуманітарна допомога, яку доставляє на Донбас Гуманітарний штаб Ріната Ахметова, а також міжнародні організації — ООН, Червоний хрест, «Люди в біді» та ін.